Bibliotheek GAG Boeken
1 records
1769 Bibliotheek GAG Boeken

10845.2008 Als gevolg van te weinig onderlinge synergie worden in de stad Groningen niet alle mogelijkheden aangegrepen : volgens Roland Lageveen blijven kansen life sciences onbenut / [tekst: Roel Kerkhof ; foto: Karel Zwaneveld]. - 2008
In: Kijk op het Noorden : maandelijks signalement van het economische, culturele, maatschappelijke en recreatieve leven in Noord-Nederland. - 40 (2008), nr: 343, p. 7-10 : portr.
In: Kijk op het Noorden : maandelijks signalement van het economische, culturele, maatschappelijke en recreatieve leven in Noord-Nederland. - 40 (2008), nr: 343, p. 7-10 : portr.
Titel:
Als gevolg van te weinig onderlinge synergie worden in de stad Groningen niet alle mogelijkheden aangegrepen : volgens Roland Lageveen blijven kansen life sciences onbenut
Auteurs:
Roel Kerkhof; Karel Zwaneveld
Verschijningsdatum:
nov
Titel publicatie:
Kijk op het Noorden : maandelijks signalement van het economische, culturele, maatschappelijke en recreatieve leven in Noord-Nederland
Jaargang:
40
Jaar:
2008
Afleveringsnummer:
343
Paginering:
7-10 : portr.
Annotatie:
Interview met Roland Lageveen, directeur van IQ Corporation, een bedrijf dat biofarmaceutische producten vervaardigt voor diagnose en therapie.
Trefwoorden:
Geografische namen:
laatste wijziging 17-08-2019
Mijn Studiezaal (inloggen)