Zoeken in alle bibliotheekbeschrijvingen van de Groninger Archieven. Vul uw zoekterm in bij: Alle velden: de hele beschrijving wordt doorzocht met de door u ingegeven zoekwoorden. Auteur: zoek in de auteursgegevens van de boekbeschrijvingen met de door u opgegeven auteurs als zoekwoord. Soort: alleen iets kiezen als u de uitvoer wilt verkleinen. Periode: De periode waarop het werk betrekking heeft.
1769 Bibliotheek GAG Boeken
U kunt dit stuk, mits openbaar, raadplegen in de studiezaal van Groninger Archieven. U heeft daarvoor de volgende gegevens nodig: Toegangsnummer:1769 Inventarisnummer:20489
20489 De ontwikkeling van de veehouderij in Groningen in de achttiende en negentiende eeuw : een grove schets / Richard F.J. Paping. - 2001 In: Argos : bulletin van het Veterinair historisch genootschap. - 3 (2001), nr: 24, p. 175-185 : ill.
Titel:
De ontwikkeling van de veehouderij in Groningen in de achttiende en negentiende eeuw : een grove schets
Auteurs:
Richard F.J. Paping
Titel publicatie:
Argos : bulletin van het Veterinair historisch genootschap