Nummer | Titel | Auteurs | Jaar | |
65.14 | Le développement de la productivité des travaux agricoles / B.H. Slicher van Bath. - 1967 In: A.A.G. Bijdragen / Landbouwhogeschool Wageningen. Afdeling Agrarische Geschiedenis. - (1967), nr: 14, p. 72-90 | B.H. Slicher van Bath | 1967 | |
65.13 | Die europäischen Agrarverhältnisse im 17. und der ersten Hälfte des 18. Jahrhunderts / B.H. Slicher van Bath. - 1965 In: A.A.G. Bijdragen / Landbouwhogeschool Wageningen. Afdeling Agrarische Geschiedenis. - (1965), nr: 13, p. 134-148 : tab. | B.H. Slicher van Bath | 1965 | |
14314 | Zur Landwirtschaft in Ostfriesland um 1800 / C. Reinders-Düselder. - 1992 In: Rondom Eems en Dollard : historische verkenningen in het grensgebied van Noordoost-Nederland en Noordwest-Duitsland / red. O.S. Knottnerus ... [et al.]. - (1992), p. 396-416 : ill. | C. Reinders-Düselder | 1992 | |
6626.2 | Geschiedenis "kloster Dünebroek", de bedrijven en hun bewoners / uitgegeven door de Landbouwvereniging Belllingwolde ; [J. Bruining-Harms, A.G. Koets-Molenaar, E.C. Edens ... et al.] ; door Edo Dirk Edens. - 2000 In: Bellingwolde vroeger en nu. - (2000), nr: 2, p. 290-344 : ill. | G.R. Dallinga; Edo D. Edens | 2000 | |
14314 | De landbouw op de klei in de 19de eeuw : een vergelijking tussen de ontwikkelingen in Groningen en Oost-Friesland / L. Leemhuis. - 1992 In: Rondom Eems en Dollard : historische verkenningen in het grensgebied van Noordoost-Nederland en Noordwest-Duitsland / red. O.S. Knottnerus ... [et al.]. - (1992), p. 416-433 : tab. | L. Leemhuis | 1992 | |